View Events

  Algorithmic Leo Camp

Алготестер разом з національним університетом "Львівська політехніка" запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 14 по 21 серпня взяти участь у другому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2022. Розклад та докладніша інформація будуть опубліковані пізніше. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Перший табір

Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події. Після реєстрації команди організатори надають інформацію щодо доїзду та варіантів проживання.

Як це було у 2021 році

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.

Умови участі 2021

  • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються у одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
  • Команда може також мати тренера, проте його наявність чи присутність не є обов'язковими.
  • Організаційний внесок - 500 гривень з кожного учасника. Тут можна переглянути платіжні реквізити.

Реєстрація команди 2021

Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.

Розклад 2021

Призовий фонд 2021

  • Учасники трьох найкращих команд за підсумками фінальних змагань отримали основні призи від спонсорів табору, а команда-переможець здобула головний трофей - кубок Лева!
  • Найактивніші протягом тренувальних днів команди також отримали цінні призи. Для цього потрібно здобути якомога більше тренувальних балів. За кожну розв'язану тренувальну задачу команда отримує один бал. Також додаткові бали можна вибороти під час командної пригодницької гри.

 


NowNameStartEndRegistration#Actions