View Events

  Algorithmic Leo Camp

Contest
AlgoLeo 2022 - Архів
Result
Scoreboard
Registration
Not Available

AlgoLeoCamp 2022

Алготестер разом з Національним університетом "Львівська політехніка" (кафедрою систем штучного інтелекту) запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 1 по 6 серпня взяти участь у другому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2022. Умови, розклад та місця проведення будуть дуже схожими до минулорічних. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Відеоогляд табору у 2022 році

Результати

Інформаційні матеріали

Тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, офіційним запрошенням, рекламним оголошенням та головними призами.

Умови участі

  • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються у одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
  • Реєстрація команди

    Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

    Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.


Перший табір у 2021 році

Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події.

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.

 


NowNameStartEndRegistration#Actions