Algorithmic Leo Camp | Events

  Algorithmic Leo Camp

Start
End

AlgoLeoCamp 2024

Алготестер разом з Національним університетом "Львівська політехніка" (кафедрою систем штучного інтелекту) запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 12 по 17 серпня взяти участь у четвертому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2024. Цього року табір проходитиме на базі відпочинку Політехнік-2 (Славське, вул. Івана Франка 49). Умови та розклад будуть орієнтовно такими ж як і раніше. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Умови участі

 • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються в одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
 • Реєстрація команди

  Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

  • Подбати аби кожен учасник мав особистий обліковий запис на сайті algotester.com з правильно вказаними прізвищем та ім'ям.
  • Якщо потрібно, створити нову команду (пункт Мої команди у лівому меню).
  • Зареєструвати команду на сайті.
  • Заповнити реєстраційну форму (одну на команду).

  Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.

Повітряна тривога. У випадку повітряної тривоги змагання, розбір чи інші події табору будуть призупинені, а всі учасники мають негайно прямувати до укриття, що облаштоване за місцем проведення.

Офіційна інформація. Тут можна ознайомитись з офіційним листом від інституту модернізації освіти МОН України та з рекламним оголошенням.

Реєстрація. Для реєстрації  команди необхідно заповнити реєстраційну форму (одну на команду). Після чого з капітаном зв'яжуться організатори для узгодження питань щодо доїзду, проживання та харчування.

Організаційний внесок. Цього року участь у таборі є безоплатною, проживання та харчування - за кошт учасників.

Проживання та харчування. Після заповнення реєстраційної форми, організатори повідомлять наявні варіанти для розміщення команди на базі "Політехнік-2" та інформацію щодо організованого харчування. Орієнтовна вартість з харчуванням - 790 гривень з людини за ніч.

Заїзд команд та відкриття. Відкриття табору відбудеться у понеділок 12 серпня о 10:00. Заїзд команд - 11 серпня.

Розклад. Попередній розклад подій можна переглянути ось тут.

Інформаційні ресурси. Для зручності учасники табору будуть додані до Telegram групи та каналу AlgoLeoCamp 2024. Також усі оновлення будуть опубліковані на цій сторінці та у наших соціальних мережах.

Попередні табори. Інформацію щодо попередніх таборів можна переглянути на сторінці algotester.com/leo-2021-2023.


NowNameStartEndRegistration#Actions