View Events

  Algorithmic Leo Camp

Contest
AlgoLeo 2022 - Архів
Result
Scoreboard
Registration
Register

AlgoLeoCamp 2022

Алготестер разом з національним університетом "Львівська політехніка" запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 1 по 6 серпня взяти участь у другому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2022. Умови, розклад та місця проведення будуть дуже схожими до минулорічних. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Відкрита реєстрація для команд, що будуть брати участь дистанційно.

Опублікований розклад подій табору.

Умови участі

  • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються у одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
  • Реєстрація команди

    Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

    Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.

Повітряна тривога. У випадку повітряної тривоги змагання, розбір чи інші події табору будуть призупинені, а всі учасники мають негайно прямувати до укриття, що облаштоване за місцем проведення.

Запрошення. Тут можна ознайомитись з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням.

Реєстрація. Для реєстрації  команди необхідно заповнити реєстраційну форму (одну на команду). Після чого з капітаном зв'яжуться організатори для узгодження питань щодо проживання, харчування та сплати організаційного внеску.

Організаційний внесок. 500 гривень з кожного учасника за такими реквізитами.

Проживання. Цього року кількість варіантів та місць для поселення, що можуть забезпечити організатори, є обмеженою, тому якщо у вашої команди є можливість організувати проживання самостійно, просимо нею скористатись. Після заповнення реєстраційної форми, організатори повідомлять наявні варіанти для розміщення команди у Львові. Обране житло буде заброньоване за командою тільки після сплати організаційного внеску.

Харчування. За бажанням учасники можуть долучитись до організованого харчування у одному із закладів поруч з місцями проведення заходів табору.

Заїзд команд та відкриття. Відкриття табору відбудеться у понеділок 1 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Рекомендуємо командам приїхати до Львова у неділю, також просимо усіх повідомити час прибуття, буде організована зустріч команд на залізничному вокзалі та допомога з поселенням. 

Спонсори та призовий фонд. Спонсором табору у 2022 році є компанія Somatic. Команди, котрі братимуть участь зі Львова, позмагаються за основні призи.

Інформаційні ресурси. Для зручності учасники табору будуть додані до Telegram групи та каналу AlgoLeoCamp 2022. Також усі оновлення будуть опубліковані на цій сторінці та у наших соціальних мережах.


Перший табір у 2021 році

Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події.

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.


NowNameStartEndRegistration#Actions