Algorithmic Leo Camp | Events

  Algorithmic Leo Camp

Contest
AlgoLeo 2023 - Архів
Result
Scoreboard
Registration
Not Available

AlgoLeoCamp 2023

Алготестер разом з Національним університетом "Львівська політехніка" (кафедрою систем штучного інтелекту) запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 14 по 19 серпня взяти участь у третьому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2023. Умови, розклад та місця проведення будуть схожими до тогорічних. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Цьогоріч ми організовуємо табір за підтримки Міністерства освіти та науки України відповідно до інформаційного листа МОН керівникам закладів вищої освіти.

Тут можна ознайомитись з розкладом подій табору та головними призами за кубок Лева.

Спонсорами табору у 2023 році є компанії UKEESS та EMBROX.

Умови участі

 • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються в одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
 • Реєстрація команди

  Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

  • Подбати аби кожен учасник мав особистий обліковий запис на сайті algotester.com з правильно вказаними прізвищем та ім'ям.
  • Якщо потрібно, створити нову команду (пункт Мої команди у лівому меню)
  • Зареєструвати команду на сайті.
  • Заповнити реєстраційну форму (одну на команду).

  Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.


Повітряна тривога. У випадку повітряної тривоги змагання, розбір чи інші події табору будуть призупинені, а всі учасники мають негайно прямувати до укриття, що облаштоване за місцем проведення.

Офіційна інформація. Тут можна ознайомитись з офіційним повідомленням від МОН України та з рекламним оголошенням.

Реєстрація. Для реєстрації  команди необхідно заповнити реєстраційну форму (одну на команду). Після чого з капітаном зв'яжуться організатори для узгодження питань щодо проживання та харчування.

Організаційний внесок. Цього року участь у таборі є безоплатною, проте витрати учасників на харчування та проживання організатори не відшкодовують.

Проживання. Після заповнення реєстраційної форми, організатори повідомлять наявні варіанти для розміщення команди у Львові, серед яких гостьові кімнати гуртожитків Львівської політехніки. Також команда може організувати своє проживання самостійно.

Харчування. За бажанням учасники можуть долучитись до організованого харчування поруч з місцями проведення заходів табору.

Заїзд команд та відкриття. Відкриття табору відбудеться у понеділок 14 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Рекомендуємо командам приїхати до Львова у неділю, також просимо усіх повідомити час прибуття, буде організована зустріч команд на залізничному вокзалі та допомога з поселенням. 

Інформаційні ресурси. Для зручності учасники табору будуть додані до Telegram групи та каналу AlgoLeoCamp 2023. Також усі оновлення будуть опубліковані на цій сторінці та у наших соціальних мережах.


Відеоогляд другого табору

Другий табір у 2022 році

Другий табір відбувся у важкі часи 1-6 серпня 2022 року. У таборі взяли участь 23 команди. Тренувальні дні готували представники Львівської політехніки, Київського університету імені Тараса Шевченка, Львівського університету імені Івана Франка та Харківського університету радіоелектроніки. Табір завершився традиційним змаганням AlgoLeo Cup 2022 за головні призи та алгоритмічний кубок Лева.

Тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, офіційним запрошенням, рекламним оголошенням та головними призами.


Перший табір у 2021 році

Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події.

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.

 


NowNameStartEndRegistration#Actions