Перегляд Події

  Algorithmic Leo Camp

Як це було

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.

Алготестер разом з національним університетом "Львівська політехніка" запрошує учнівські та студентські команди у складі 2-3 осіб з 16 по 21 серпня взяти участь у першому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2021.

Кожен з 4 робочих днів буде розпочинатись з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди візьмуть участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та будуть змагатись за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбудеться у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події. Після реєстрації команди організатори нададуть інформацію щодо доїзду та варіантів проживання. Якщо маєте запитання чи пропозиції, просимо скористатись формою зворотного зв'язку.

Умови участі

  • Кожна команда повинна складатись з двох або трьох учасників, що навчаються у одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої).
  • Команда може також мати тренера, проте його наявність чи присутність не є обов'язковими.
  • Організаційний внесок - 500 гривень з кожного учасника. Тут можна переглянути платіжні реквізити.

Реєстрація команди

Команда повинна обрати свого капітана, котрий проводить реєстрацію, виконуючи такі дії:

Після реєстрації організатори зв'яжуться з капітаном для підтвердження та організації участі команди.

Розклад

Призовий фонд

  • Учасники трьох найкращих команд за підсумками фінальних змагань отримають основні призи від спонсорів табору, а команда-переможець здобуде головний трофей - кубок Лева!
  • Найактивніші протягом тренувальних днів команди також отримають цінні призи. Для цього потрібно здобути якомога більше тренувальних балів. За кожну розв'язану тренувальну задачу команда отримує один бал. Також додаткові бали можна вибороти під час командної пригодницької гри.

 


NowНазваПочатокКінецьРеєстраціяДії