Algorithmic Leo Camp
AlgoLeoCamp 2023
Табір відбувся 14-19 серпня за участі 25 українських команд та традиційно складався з 4 тренувальних днів та фінальних змагань за кубок Лева 2023. Спонсорами події були компанії UKEESS та EMBROX.
Табір був проведений за підтримки Міністерства освіти та науки України відповідно до інформаційного листа МОН керівникам закладів вищої освіти. Також тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, рекламним оголошенням та головними призами.
- День 1: Результати • Фотоальбом
- День 2: Результати • Фотоальбом
- День 3: Результати • Фотоальбом
- Вихідний день: Фотоальбом
- День 4: Результати • Фотоальбом
- Кубок Лева 2023: Результати • Фотоальбом
Другий табір у 2022 році
Другий табір відбувся у важкі часи 1-6 серпня 2022 року. У таборі взяли участь 23 команди. Тренувальні дні готували представники Львівської політехніки, Київського університету імені Тараса Шевченка, Львівського університету імені Івана Франка та Харківського університету радіоелектроніки. Табір завершився традиційним змаганням AlgoLeo Cup 2022 за головні призи та алгоритмічний кубок Лева.
Тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, офіційним запрошенням, рекламним оголошенням та головними призами.
- День 1: Результати • Фотоальбом
- День 2: Результати • Фотоальбом
- День 3: Результати • Фотоальбом
- Вихідний: Фотоальбом
- День 4: Результати • Фотоальбом
- Кубок Лева: Результати • Фотоальбом
Перший табір у 2021 році
Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!
Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події.
- День 1: Результати • Розбір • Фотоальбом
- День 2: Результати • Розбір • Фотоальбом
- День 3: Результати • Розбір • Фотоальбом
- Вихідний: Результати командної пригодницької гри • Фотоальбом
- День 4: Результати • Розбір • Фотоальбом
- Кубок Лева: Результати • Підсумки тренувального заліку • Фотоальбом
Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.
Algorithmic Leo Camp 2023
Інформаційний лист МОН
Реєстраційна форма 2023
Розклад подій табору у 2023 році
Понеділок - Львівський день
- 09:00-10:00 - реєстрація учасників, 217 аудиторія 1-го навчального корпусу львівської політехніки
- 10:00-11:00 - відкриття, 217 аудиторія
- 11:00-16:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека львівської політехніки
- 16:00-17:00 - обід
- 17:00-19:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Вівторок - Харківський день
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Середа - Київський день
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Четвер - вихідний
- 11:00-13:00 - екскурсія до музею Львівської політехніки
- 13:00-14:00 - обід
- 14:00-18:00 - настільні ігри та прогулянка містом
П'ятниця - Закарпатський день
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Субота - кубок Лева
- 10:00-15:00 - змагання за кубок Лева 2023, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - закриття та нагородження переможців, 217 аудиторія
Основні призи
Перше місце (для кожного учасника)
Друге місце (для кожного учасника)
Третє місце (для кожного учасника)
Запрошення від НУ "Львівська політехніка"
Algorithmic Leo Camp 2022
Реєстраційна форма 2022
Основні призи
Перше місце (для кожного учасника)
Друге місце (для кожного учасника)
Третє місце (для кожного учасника)
Розклад подій табору у 2022 році
Понеділок - день Львівської політехніки
- 09:00-10:00 - реєстрація учасників, 217 аудиторія 1-го навчального корпусу львівської політехніки
- 10:00-11:00 - відкриття, 217 аудиторія
- 11:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека львівської політехніки
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Вівторок - день Київського університету ім. Т.Шевченка
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Середа - день Львівського університету ім. І.Франка
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Четвер - вихідний
- 10:00-14:00 - спортивні заходи, фаховий коледж інформаційних технологій львівської політехніки
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - прогулянка містом
П'ятниця - день Харківського університету радіоелектроніки
- 10:00-15:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - розбір задач, 217 аудиторія
Субота - кубок Лева
- 10:00-15:00 - змагання за кубок Лева 2022, студентська бібліотека
- 15:00-16:00 - обід
- 16:00-18:00 - закриття та нагородження переможців, 217 аудиторія
Запрошення від НУ "Львівська політехніка"
Algorithmic Leo Camp 2021
Основні призи
Перше місце (для кожного учасника)
Друге місце (для кожного учасника)
Третє місце (для кожного учасника)
Сплата організаційного внеску
Платіжні реквізити
UA153052990000026006001004262
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Отримувач
ФОП Романчук Анастасія Вікторівна
Реєстаційний номер 3069208607
Свідоцтво №267854932551 від 4.10.2019р.
Призначення платежу
Послуги по оформленню документів та організації AlgoLeo Camp
для прізвище та ім'я учасника.
Розклад робочого дня табору
10:00-14:00 - тренувальні змагання, студентська бібліотека львівської політехніки
14:30-15:30 - обід, їдальня львівської політехніки
15:30-17:30 - розбір задач, 217 аудиторія 1-го навчального корпусу львівської політехніки
Результати пригодницької гри
Команда
|
|
Бали
|
---|---|---|
СТАРИЙ ХРЯК (ALGO1) (Denisyuk, Taravskiy, Карпенко) | Хмельницька | 15 |
LPML Defined (Кліщ, Романюк, Швець) | Львівська | 15 |
[KhNURE] Energy is not over (Aslandukov, Shanin, Vallas) | Харківська | 15 |
LPML Indifference (Василькун, Швець) | Львівська | 14 |
LPNU BREAK_A_LEG (Ратінський, Sydor) | Львівська | 2 |
Gebrona(ALGO3) (БуяР, Фояк, Шелестов) | Хмельницька | 2 |
[KhNURE] Rainbow (Grinenko, Barenblat, Smirnov) | Харківська | 1 |
TripleBit (Пянило, Мороз, Лапчак) | Львівська | 1 |
Тренувальний залік
Now | Name | Start | End | Registration | # | Actions |
---|