Algorithmic Leo Camp | Events

  Algorithmic Leo Camp

Contest
AlgoLeo 2023 - Архів
Result
Scoreboard
Registration
Not Available

AlgoLeoCamp 2023

Табір відбувся 14-19 серпня за участі 25 українських команд та традиційно складався з 4 тренувальних днів та фінальних змагань за кубок Лева 2023. Спонсорами події були компанії UKEESS та EMBROX.

Табір був проведений за підтримки Міністерства освіти та науки України відповідно до інформаційного листа МОН керівникам закладів вищої освіти. Також тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, рекламним оголошенням та головними призами.


Другий табір у 2022 році

Другий табір відбувся у важкі часи 1-6 серпня 2022 року. У таборі взяли участь 23 команди. Тренувальні дні готували представники Львівської політехніки, Київського університету імені Тараса Шевченка, Львівського університету імені Івана Франка та Харківського університету радіоелектроніки. Табір завершився традиційним змаганням AlgoLeo Cup 2022 за головні призи та алгоритмічний кубок Лева.

Тут можна ознайомитись з розкладом подій табору, офіційним запрошенням, рекламним оголошенням та головними призами.


Перший табір у 2021 році

Перший табір відбувся у Львові 16-21 серпня 2021 року за участі 28 команд з різних куточків України. Кожен з 4 робочих днів розпочинався з командних тренувальних змагань з подальшим докладним розбором усіх задач та аналізом дотичних алгоритмів і структур даних. У суботу 21 серпня команди взяли участь у фінальних змаганнях AlgoLeo Cup 2021 та змагались за чудові призи від спонсорів події та головний трофей - алгоритмічний кубок Лева!

Відкриття табору відбулось у понеділок 16 серпня о 10:00 у 217 аудиторії першого навчального корпусу НУ "Львівська політехніка". Тут можна ознайомтесь з офіційним запрошенням та рекламним оголошенням події.

Відеоогляд від наймолодшої учасниці табору Ксенії Стрельбицької.

 


NowNameStartEndRegistration#Actions